•  

          SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

           

          SUKCESY POLONISTYCZNE

          Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy ,,Z baśnią przez świat”

          Laureaci:

          I miejsce

          Filip Leszczyński z kl. 3 a

          Kacper Ciechowski z kl. 3 c

          Pola Wojda z kl. 3 b

          II miejsce:

          Jasmina Płocharska z kl. 3 b

          Kacper Kaleta z kl. 3 c

          III miejsce:

          Mateusz Przełęcki z kl. 3 b

          Julia Bujnowska z kl. 3 b

          Wyróżnienie:

          Gabriel Czekaj z kl. 3 a

           

          Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich m.st. Warszawy

          „Z ortografią za pan brat”

          Laureat:

          Filip Leszczyński z kl. 3 a

           

          W XIII  Dzielnicowy  Konkurs  Krasomówczy „Niezwykli bohaterowie naszej niepodległości” organizowany przez SP 11.

          Laureatka:

          Jasmina Płocharska z kl. 3 b

          Wyróżnienie:

          Filip Pisarzewski z  kl.3 b

           

          Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny org. przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli na zlecenie MKO

          FINALISTKA Wojewódzkiego Polonistycznego Konkursu Kuratoryjnego

          Gabrysia Bujnowska z kl. 8 a

          Ogólnopolskie Dyktando Szkolne org. przez Centrum Edukacji Szkolnej

          Laureaci:

          Anna Wojnicka z kl.8 a

          Gabriela Bujnowska z kl. 8 a

          Natalia Przełęcka z kl. 8 a

          Wyróżnieni:

          Paweł Wiśniewski z kl. 8 d

          Kinga Błaszczyk z kl. 8 d

          Aleksandra Cisek z kl. 8 d
           

          Wojewódzki Konkurs Literacki pt. „Nasze szczęście zależy od nas samych” org. przez SP 381 pod patronatem MKO

          Laureatka

          Ewelina Markiewicz z kl. 8 a

          Wyróżnienie

          Kamila Czapnik z kl. III b /gimnazjum/

           

          42. Konkurs Recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA /eliminacje dzielnicowe/

          Wyróżnieni:

          Gabriela Bach z kl. 0 a

          Emilia Krakowiak z  kl. 2 b

          Maja Popłońska z kl. 5 e

           

          Warszawski Konkurs Czytelniczy ,,Magia lektur” organizowany pod patronatem MKO

          Półfinalistka:

          Gabrysia Bujnowska z kl. 8 a    

           

          Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS

          Laureaci:

          Franciszek Borkowski z kl. 6 d

          Adam Pawłowski z kl. 5 b

          Jan Grudnik  z kl. 5 f

          Melissa Płocharska z kl. 5 f

          Jakub Orlański z kl. 8 a

           

          XII Dzielnicowy Konkurs Literacki ,,Ursuska Szuflada Małolata”

          Laureatki:

          I miejsce w kategorii proza

          Ewelina Markiewicz z kl. 8 a

          II miejsce w kategorii poezja

          Karolina Majorowska z kl. 7 b

           

          VI Warszawski Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny ,,Szkół Przyjaznych Uczniom z Dyslekcją” org. przez WCIES

          Laureatka:

          Martyna Rogalska z kl. III b/gimnazjum/

           

           

          SUKCESY JĘZYKOWE

          Ogólnopolska  Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego dla klas 1-3 /sesja zimowa/

          Laureatki:

          Lena Czacherska  z kl. 1 b

          Amelia Wyszomirska z kl. 1 b

          Lena Modrzewska z kl. 2 c

           

          Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego GALILEO

          Laureat:

          Jakub Adamczyk z kl. 5 e

          Wyróżnieni:
          Adrian Nowak z kl. 4 c
          Bernard Kacperski z  kl. 5 a
          Piotr Kaczmarek z kl. 5 d
          Maja Piaszczyńska z kl. 8 c


          II Konkurs Angielski na Wesoło ,,Szkół Przyjaznych Uczniom z Dysleksją”
          Laureaci:
          Adrian Wojciechowski z kl. 4 c

          Laura Filipiuk z kl. 6 b 
          Marek Jasiński z kl. 8 c

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego PIONIER
          Wyróżnieni:
          Piotr Kaczmarek z kl. 5 d
          Martyna Jagła z kl. 4 e
          Jakub Jabłoński z kl. 7 b


          Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego PINGWIN
          Laureatka:
          Maja Piaszczyńska z kl. 8 c
          Wyróżnieni: 
          Maja O’Regan z kl. 8 c
          Aleksandra Cisek z kl.  8 d
          Michał Woźniak z kl. 6


          Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego OLIMPUS /sesja wiosenna/

          Laureaci:
          Maja O’Regan z kl. 8 c
          Zofia Lesiuk z kl.  6 d
          Jakub Adamczyk z kl. 5 e
          Aleksandra Cisek z kl. 8 d

           

          Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego  ,,In the Word of the Golden Hollywood”

          Laureaci:

          Oscar Kowalewicz z kl. 8 b

          Maja Piaszczyńska z kl. 8 c

           

          Konkurs Plastyczny  ,,Ilustracja przysłowia rosyjskiego"

          Laureat:

          Jan Orzechowski z kl. 5 f

          Wyróżnienie: 

          Klaudia Winiarska z kl. 8 d

           

          SUKCESY INTERDYSCYPLINARNE

          Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny /Filozoficzny/ ,,W drodze ku mądrości” pod patronatem MKO

          Laureaci:

          Nadia Niewińska z kl. 8 c

          Ignacy Niewiński z kl. 8 c

           

          SUKCESY – SZACHY

          Ogólnopolskie  zawody  szachowe w Mińsku Mazowieckim -  „Turniej Feryjny” 

          Laureat /trzecie miejsce i brązowy medal zdobył /:

          Kacper Ciechowski z kl. 3 c

           

          Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Junior

          Laureat  jako KAPITAN DRUŻYNY UKS Czternastka III i brązowy medal indywidualnie:

          Rafał Dalkowski z kl. 8 c

           

          Sukcesy szachowe uczennicy Dalii Czarkowskiej z kl. 3c (SP)

          1. Puchar i złoty medal na Mistrzostwach Mazowsza Juniorów
          2. Puchar i srebrny medal na Drużynowych Mistrzostwach Polski Junior - II liga (szachy klasyczne).
          3. Złoty medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski Młodzików.
          4.  Srebrny medal podczas Igrzysk Szkolnych w Pokrzywce w 2018 r.
          5.  V miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików wyróżnione awansem do Mistrzostw Świata Europy Juniorów w szachach klasycznych.
          6. Złoty medal  podczas Drużynowych Mistrzostw Juniorów w Warszawie w 2019 r.
          7.  Brązowy medal podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
          8. Złoty medal w Turnieju Finałowym Projektu ,,Edukacja poprzez szachy w szkole”. 

           

           

           

          SUKCESY HISTORYCZNE

          XVI Dzielnicowa Olimpiada Historyczna ,,II wojna światowa 1939-1945”

          Laureaci:

          I miejsce

          Przemek Kamiński z kl. 8 c

          II miejsce

          Bartłomiej Tereszczuk z kl. III c /gimnazjum/

          III miejsce

          Jerzyk Jakubik z kl. 8 c

          Wyróżnienie:

          Maks Widomski z kl. 8 c

           

          SUKCESY Z DZIEDZIN SPOŁECZNYCH

          XXVI Samorządowy Konkurs Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych”

          Kategoria ,,Ósemeczki”

          Laureaci:

          Laura Filipiuk z kl. 6 b

          Mateusz Wojciewski z kl. 6 c

           

          SUKCESY Z NAUK ŚCISŁYCH I PRZYRODNICZYCH

          Międzynarodowy konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2019  

          Wyróżnieni:

          Pola Czaplicka  z kl. 2 a

          Leon Grudnik z kl. 2 a

          Filip Leszczyński z kl. 3 a

          Mateusz Przełęcki z kl. 3 b

           

          Mała Olimpiada Matematyczna

          Laureat:

          Filip Leszczyński z kl. 3 a

           

          Ogólnopolski Konkursie  Matematyczny  ,,Alfik" dla klas 2 i 3 organizowany  przez firmę JERSZ.

          Wynik bardzo dobry uzyskali:

             Leon Grudnik  z kl. 2 a

             Oliwier Brudziński  z kl. 2 a

           

          Kangur Matematyczny

          Wyróżnienie:

          Stanisław linek z kl. 4 c

          Szymon Charkot z kl. 4 a

           

          Międzyszkolny Konkurs Informatyczny „Mały Informatyk”

          Laureatka:

          Pola Wojda  z kl. 3 b

          Wyróżnienie:

          Kacper Ciechowski z  kl.3 c

           

          Dzielnicowy Konkurs „Mistrz Sudoku” dla klas drugich organizowany przez SP 4

          Laureat:

          Leon Grudnik z kl. 2 a

           

          Dzielnicowy Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczego dla klas trzecich

          Wyróżnienie:

          Kacper Kaleta z kl. 3 c

           

          Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GALILEO

          Laureat:

          Adam Pawłowski z kl. 5 b

          Wyróżnienie:

          Maja Piaszczyńska z kl. 8 c

           

          Ogólnopolski Konkurs Fizyczny GALILEO

          Wyróżnienie:

          Kamil Gnatowski z kl. III b /gimnazjum/

           

          Ogólnopolski Konkurs Chemiczny  GALILEO

          Wyróżnienie:

          Roksana Wojtaszek z kl. 8 c

           

          XV Dzielnicowy Konkurs Ekologiczny ,,Kwiaty doniczkowe w domu”

          Laureat / III miejsce/:

          Mateusz Wojciewski z kl. 6 c

           

          Dzielnicowy Konkurs Chemiczny

          Półfinaliści /gimnazjum/:

          Kamil Gnatowski z kl. III b

          Julian Czapliński z kl. III c

          Mateusz Pawelec z kl. III c

          Wiktor Sakowski z kl. III c

          Bartłomiej Tereszczuk z kl. III c

           

          Szkolny Konkurs EKO - Zbiórka baterii

          Laureat:

          Wiktor Wichniewicz z kl. 4 b

           

          Szkolny Konkurs Eko - Zbiórka makulatury

          Laureatka:

          Weronika Rondomańska z kl. 4 c 

           

           

           

          SUKCESY SPORTOWE

          Kategoria młodzieżowa:

          Marta Gałuza z kl. III a /gimnazjum/

          1.  II miejsce w biegu na 800 m. w  XXI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej -  lekka atletyka kobiet.
          2. II miejsce w biegu na 800 m. w  Mistrzostwach Warszawy w ramach LII  Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży  - lekka atletyka kobiet.
          3. I miejsce w biegu na 800 m. w  Mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach LII  Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży  - lekka atletyka kobiet.

           

          Gabrysia Broda z kl. 8 a

          1. V miejsce w biegu na 600 m. w  Mistrzostwach Warszawy w ramach LII  Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży   -  lekka atletyka kobiet.
          2. I miejsce w biegu na 600 m. w  Mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach LII  Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży   -  lekka atletyka kobiet

           

          Kategoria dzieci:

          Sonia Żwan z kl. 5 c i Julia Kozak z kl. 7 a:

          1. II miejsce badmintonie dziewcząt w  Mistrzostwach Warszawy w ramach LII  Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży   
          2. I miejsce w biegu badmintonie dziewcząt w  Mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach LII  Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży   

          Zofia Milewska z kl. 5 f:

          1. XII miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w  XXI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 
          2. XI miejsce  w indywidualnych biegach przełajowych w  Mistrzostwach Warszawy w ramach LII  Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży  
          3. I miejsce  w indywidualnych biegach przełajowych w  Mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach LII  Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży 

           

          Remigiusz Grzegorz z kl. 6 d :

          1. I miejsce w finale Wioślarskiego Tytana Warszawy

           

          XXVIII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej org. przez AWF

          Laureaci:

          Maciej Wysokiński z kl. 8 c

          Maciej Kaluga z kl. 7 c

          Jakub Czarnecki z kl. 7 b

          Wiktor Zalewski z kl. 7 b

          Dominik Hofman z kl. 7 b

          Król Strzelców: Jakub Czarnecki z kl. 7 b

           

          SUKCESY ARTYSTYCZNE

          IV Dzielnicowy konkurs plastycznym „Najpiękniejsza palma wielkanocna” organizowany przez Dom Kultury „Miś”

          Laureatka:

          Dominika Szczerbicka z kl. 1 b

           

          SZKOLNY KONKURS ,,Mam Talent”

          Laureatki:

          Nagrody jury:

          Julia Bilska z kl. 8 b

          Laura Włodarska z kl. 7 a

          Nagroda publiczności: Oliwia Orysz z kl. 4 a

           

           

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
      • sekretariat@sp2.warszawa.pl
      • 22 667 46 54
      • ul. Orłów Piastowskich 47 02-496 Warszawa
      • w ciągu roku szkolnego: pn-pt: 7:30-15:30
      • p. Magdalena Grabska
      • p. Krystyna Zych-Włodarczyk p. Magdalena Grześczyk
  • Galeria zdjęć

    • XIX Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Częstochowie.
    • Dzień Papieski 16 października
    • Ślubowanie klas I
    • Wycieczka integracyjna klasy 6a do Puszczy Kampinoskiej.
    • Gratulacje dla naszej Uczennicy!
    • "Mimozami jesień się zaczyna…"
    • Festiwal Oświatowy
    • Zakończenie roku szkolnego 18/19
    • Koncert Absolwentów 2018/2019
    • Wycieczka klasy III c gimnazjum do Trójmiasta
    • Sukcesy polonistyczne
    • Dzielnicowa Olimpiada Historyczna