• Plan zajęć oddziałów przedszkolnych

        •  

          PLAN LEKCJI KLASA „0a” 2019/20

          Sala 57

          Wychowawcy: Anna Klepacka, Ewa Sroka. I semestr

          Poniedziałek

          7.00 -10.00 AK

           

          10.00-10.30 ryt

          10.30-11.20 AK

          11.20-11.50 j.ang

          11.50-17.00  ES

           

          Wtorek

          7.00-10.00 ES

          10.00-10.30 rel

          10.30-11.00 ES

          11.00-17.00 AK 

           

           

          Środa

          7.00-11.30 AK

          11.30-13.30 ES

          13.30-14.00 kor

          14.00 -17.00 ES

           

           

          Czwartek

          7.00-10.50 ES

          10.50-11.20 j.ang

          11.20-13.30 AK

          13.30-14.00 kor

          14.00 -17.00 AK

           

          Piątek

          7.00-10.45

          ES

          10.45-11.15

          rel

          11.15-13.00 ES

          13.00-13.30 ryt

           

          13.30-17.00

          AK

           

           

          Język angielski – Marta Kolasa

          Religia – s. Maria Król

          Rytmika – Magdalena Rączkowska

          Korektywa – Rafał Kustosz

           

           

          PLAN LEKCJI KLASA „0b” 2019/20

          Sala 54

          Wychowawcy: Jolanta Dorocińska, Joanna Białach. I semestr

          Poniedziałek

          7.00-10.00 JB  

          10.00-10.30

          rel

          10.30-12.40

          JB

          12.40-14.30

           JD

          14.30 – 15.00 kor

          15.00 -17.00 JD

          Wtorek

          7.00-9.00 JD

          9.00-9.30 ang

          9.30-11.30 JD

          11.30-12.00 rytm

          12.00-17.00 JB

           

           

          Środa

          7.00-12.00 JB

          12.00-17.00 JD

           

           

           

           

          Czwartek

          7.00-10.00 JD

          10.00-10.30 rel

          10.30-12.40 JD

          12.40-14.00 JB

          14.00-14.30

          kor

          14.30-17.00 JB

          Piątek

          7.00-10.00 JB

          10.00-10.30

           j.ang

          10.30-11.30JB

          11.30 – 13.30

          JD

           

           13.30-14.00

          rytm

          14.00-17.00

           JD

           

           

          Język angielski – Marta Kolasa

          Religia – s. Maria Król

          Rytmika – Magdalena Rączkowska

          Korektywa – Rafał Kustosz

          PLAN LEKCJI KLASA „0c” 2019/20

          Sala 55

          Wychowawcy: Honorata Kajka, Violetta Witczak. I semestr

          Poniedziałek

          7.00-9.00 HK

           

          9.00-9.30

          rel

          9.30-12.30 HK

          12.30-13.50 VW

          13.50-14.20 kor

          14.20-17.00

          VW

          Wtorek

          7.00-10.00 VW

          10.00-10.30 ang

          10.30-12.30 VW

          12.30-13.00

          HK

           

          13.00-13.30

          rytm

          13.30 – 17.00

          HK

          Środa

          7.00-11.30 HK

          11.30-17.00 VW

           

           

           

           

          Czwartek

          7.00-11.40

          VW

          11.40-14.50 HK

          14.50-15.20 ryt

          15.20-17.00

          HK

           

           

          Piątek

          7.00-9.20 HK

          9.20-9.50 j.ang

          9.50-10.20

          rel

          10.20-12.40

          HK

          12.40-14.00

          VW

          14.00-14.30 kor

          14.30-17.00 VW

                                 

           

          Język angielski – Marta Kolasa

          Religia – s. Maria Król

          Rytmika – Magdalena Rączkowska

          Korektywa – Rafał Kustosz

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
      • sekretariat@sp2.warszawa.pl
      • 22 667 46 54
      • ul. Orłów Piastowskich 47 02-496 Warszawa
      • w ciągu roku szkolnego: pn-pt: 7:30-15:30
      • p. Magdalena Grabska
      • p. Krystyna Zych-Włodarczyk p. Magdalena Grześczyk
  • Galeria zdjęć

    • Warsztaty międzykulturowe w bibliotece
    • Wycieczka do Cytadeli w rocznicę Powstania Styczniowego.
    • Lekcja biblioteczna
    • Pasowanie na czytelnika
    • Spotkanie autorskie
    • Sukces uczniów SP 2 w III Mazowieckim Konkursie Historycznym
    • Warsztaty plastyczne
    • A day of 5b in the City
    • Jasełka 0-3
    • Jasełka 4-8
    • Wieczornica
    • Jasełka 0-3