• Świetlicowe koła zainteresowań

        • Świetlicowe koła zainteresowań

           

           

           

          L.P.

          Koła

          Dni, godziny

          Nauczyciel prowadzący

          1.  

          Teatralno-twórcze 

          środa 14.45-15.30 kl. 1

          czwartek 14.00-15.00

          K. Tomczak-Stosiak

          1.  

          Eko-plastyka

          piątek 15.00-16.00 kl. 1

          R. Kowalska

          1.  

          Sportowe

          środa 14.00-15.00

          piątek 9.00-10.00

          E. Wróblewska

          1.  

          Nauka gry na bębnach djembe

          piątek 14.30-15.30 kl. 1

          M. Roszczypała

          1.  

          Sportowe z elementami korektywy

          czwartek 14.30-15.30 kl. 3

          R. Kustosz

          1.  

          Muzyczno-taneczne

          piątek 14.30-15.30 kl. 3

          R. Kustosz

          1.  

          Nauka gry na bębnach djembe

          wtorek 14.30-15.30

          A. Ratajczak

          1.  

          Czytelniczo-plastyczne

          piątek 14.00-15.00 kl. 1

          M. Suchcicka

          1.  

          Szachy

          środa 15.15-16.00 kl. 1, 2, 3

          A. Zawiślak

          1.  

          Robotyka

          czwartek 15.00-16.00

          sem. 1 - kl. 2, sem. 2 - kl. 1

          A. Zawiślak

          1.  

          Bądź z przygodą za pan brat - wejdź w wspaniały bajek świat

          środa 8:55-9.40 kl. 1

          M. Wróblewska

          1.  

          Sportowe z elementami siatkówki

          wtorek 13.40-15.10 kl. 2

          środa 13.40-15.10 kl. 2

          J. Urbańska

          1.  

          Origami

          czwartek 15.00-16.00

          A. Chmielewska

          1.  

          Komputerowe

          wtorek 14.40-15.40 kl. 3

          czwartek 14.40-15.40 kl. 2

          piątek (sem.1) 13.40-14.40 kl. 2 i 3

          A. Dzikielewska

          1.  

          Dobre maniery, czyli savoir-vivre dla dzieci

          poniedziałek 10.00-10.30 kl. 2

          M. Wróblewska

          1.  

          Zespół wokalny

          poniedziałek 14.30-15.30

          M. Rączkowska

           

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
      • sekretariat@sp2.warszawa.pl
      • 22 667 46 54
      • ul. Orłów Piastowskich 47 02-496 Warszawa
      • w ciągu roku szkolnego: pn-pt: 7:30-15:30
      • p. Magdalena Grabska
      • p. Krystyna Zych-Włodarczyk p. Magdalena Grześczyk
  • Galeria zdjęć

    • Warsztaty międzykulturowe w bibliotece
    • Wycieczka do Cytadeli w rocznicę Powstania Styczniowego.
    • Lekcja biblioteczna
    • Pasowanie na czytelnika
    • Spotkanie autorskie
    • Sukces uczniów SP 2 w III Mazowieckim Konkursie Historycznym
    • Warsztaty plastyczne
    • A day of 5b in the City
    • Jasełka 0-3
    • Jasełka 4-8
    • Wieczornica
    • Jasełka 0-3