Szanowni Państwo ,

Jest nam niezmiernie miło, że kolejny rok będziemy z Państwem współpracować i przygotowywać posiłki dla Waszych dzieci.

Rodzice, którzy mają nadpłatę za ubiegły rok w aplikacji ZAMÓW POSIŁEK proszę o kontakt z p. Dorotą Stepnowską na adres e-mail : d.stepnowska.bluebar@gmail.com

W treści maila proszę podać imię i nazwisko właściciela konta, imię i nazwisko odbiorcy posiłków oraz kwotę, która zostanie przekierowana na nowe konto do zamawiania posiłków.

1. W przypadku odbioru posiłku na wynos dla nieobecnego dziecka w szkole zgłoszenie należy przysłać SMS-em na nr tel. 536 928 130 danego dnia do godziny 8:30. W treści SMS-a proszę wpisać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz rodzaj zamówionego zestawu.

Koszt opakowania jednorazowego wynosi 1 zł/szt.

Odbiór posiłku w godzinach 11.30 – 14.30 w stołówce szkolnej.

2. Każdy uczeń, który będzie zgłoszony w aplikacji otrzyma od nas kartę elektroniczną. Uczeń ma obowiązek posiadać kartę przy każdorazowym wydawaniu posiłków, ponieważ jest ona niezbędna do weryfikacji złożonego zamówienia.

• „Koduj z Gigantami. W kr(AI)nie przyszłości”

Giganci Programowania mają przyjemność zaprosić Uczniów naszej Szkoły do wzięcia udziału w 13. edycji „Koduj z Gigantami” - bezpłatnych warsztatach z programowania dla dzieci i młodzieży w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Tym razem zajmiemy się sztuczną inteligencją, a tematem przewodnim warsztatów będzie „Koduj z Gigantami. W kr(AI)nie przyszłości”.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Minister Edukacji i Nauki, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Pan Bogdan Olesiński, Burmistrz Dzielnicy Ursus.

Dla Uczniów z Ursusa i sąsiednich dzielnic przygotowaliśmy ciekawe projekty, których motywem przewodnim będzie sztuczna inteligencja:

klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education,

klasy 4-6: programowanie w Scratch, w Minecraft Education oraz tworzenie aplikacji na smartfona,

klasy 7-8: wstęp do programowania w C++, C# i Python,

szkoła średnia: wstęp do programowania w C++, C# i Python.

Warsztaty odbędą się w Ursusie, w naszej placówce przy ul. Dzieci Warszawy 48.

Termin warsztatów to trzy pierwsze weekendy września: 2-3 IX, 9-10 IX oraz 16-17 IX.

Zapisu mogą dokonać zainteresowani wydarzeniem Rodzice poprzez formularz na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.