• Materiały do pracy na czas 12-25 marca 2020 r.

• Drodzy Uczniowie,

wszyscy znaleźliśmy się w sytuacji zupełnie wyjątkowej. Z powodu zagrożenia koronawirusem zostały odwołane zajęcia w szkole na dwa tygodnie. Wiem, że w pierwszym momencie zapanowała wśród Was radość z tego, że nie będzie lekcji. Rozumiem to. Wierzę jednak, że wszyscy macie świadomość, że jest to czas wielkiego sprawdzianu dla całego społeczeństwa, również dla Was. To od nas wszystkich zależy teraz, jak szybko uda się powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Wierzę, że w pełni świadomi, pozostaniecie w domach, bo jest to dla nas wszystkich czas kwarantanny. Od poniedziałku zaglądajcie w ciągu godzin szkolnych do Librusa, na stronę szkoły i podstrony nauczycieli. Znajdziecie tam informacje i zadania do wykonania od różnych nauczycieli. Proszę, pracujcie nad tymi zadaniami na bieżąco.
          W TVP Kultura w tym czasie będziecie mogli również obejrzeć ciekawe filmy dla młodzieży, ekranizacje lektur. Zachęcam Was również do czytania, malowania, rozwijania zainteresowań.
          Ze znajomymi kontaktujcie się jedynie przez telefon lub internet, jeśli chcielibyście skontaktować się ze mną to piszcie przez Librusa, będę tu codziennie zaglądać.

Życzę Wam dużo zdrowia i pogody ducha,
          Marta Werner

W mailowej poczcie, w dzienniku Librus Synergi  bedę wysyłała bieżące informacje dotyczące indywidualnej pracy uczniów.
          Uczniów proszę o codzinną kontrolę poczty.