• Przedmiotowe ocenianie - nauka zdalna

• Aneks do PO w okresie zdalnego nauczania

1. Wiedzę i postępy ucznia nauczyciel będzie monitorować niezależnie od jego możliwości sprzętowych (poprzez Google Classroom lub inną aplikację oraz podawanie informacji

w zakładce zadania domowe w Librusie, widocznej z kont ucznia i rodzica).

2. W zakładce praca domowa zostanie załączona treść lekcji i zadanie domowe.

3. Poprzez mierzenie wyników ze sprawdzianów, kartkówek, kart pracy i prac domowych, wypracowań wysyłanych/ przesyłanych i rozwiązywanych przez uczniów online. Nauczyciel ocenia prace uczniów w skali 1-6.

4. W ocenie będą brane pod uwagę wkład pracy, ilość wykonywanych przez niego prac, zaangażowanie i systematyczność.

5. Podczas lekcji zdalnej nauczyciel może ocenić zachowanie ucznia na lekcji zarówno pozytywnie, jak i negatywnie.

6. Kategorie i wagi ocen pozostają bez zmian.

Trzymam kciuki i do zobaczenia on-line!